Про нас | seg.com.ua - Cybersecurity сервіси та навчання у Киеві

Про нас

Компанію Security Expert Group було засновано у 2020 році. Важкий рік в умовах пандемії, ізоляції та повного переходу на віддалені сервіси, онлайн роботу та home офіси дав нам потужний поштовх у формуванні  наших пропозицій у Cybersecurity сервісах, навчанні та хмарних продуктах, що безпосередньо забезпечують безпечну роботу компаній та їх співробітників.


Усі, без виключення, спеціалісти, які входять до наших команд, викладають за нашими навчальними програмами, надають консалтингові послуги, встановлюють та налаштовують системи – сертифіковані експерти своєї справи та мають багаторічний досвід роботи за технологіями, з якими працюють. Вони обожнюють те, що роблять, тому роблять це професійно. 
Співпраця з нами,  надасть Вам можливість отримати послуги найвищої якості в реальні строки. 
Наші інструктори мають багаторічний досвід розробки та проведення навчання за авторськими практичними та теоретичними програмами за напрямком інформаційної безпеки та ІТ. Завдяки навчанню за такими програмами компанії-замовники мають можливість значно підвищити знання та забезпечити отримання глибокого практичного досвіду для своїх співробітників.

Security Expert Group пропонує весь спектр послуг в напрямку проєктування та захисту інформаційних систем.