Навчання з ІТ технологій | seg.com.ua - Cybersecurity сервіси та навчання у Киеві

Навчання з ІТ технологій

Сервіси з ІТ-напрямку

Наша компанія надає професійні послуги навчання за напрямком ІТ технологій за програмами всесвітньо відомих компаній-розробників навчальних програм, таких як Cisco, VMware, Microsoft та інші. Ми постійно розширюємо портфель своїх програм навчання, керуючись сучасними тенденціями ринку ІТ.

Програма представляє собою набір розділів, які описують підготовку системного адміністратора Linux самого базового рівня. Даний курс підходить для тих, хто раніше зовсім не працював з Linux системами, або має дуже базові знання, які не дозволяють отримати допуск до більш високих рівнів курсу.

 

Програма представляє собою набір розділів, які описують підготовку системного адміністратора Linux середнього рівня навичок з вираженим напрямком в WEB.

 

 

  Програма представляє собою набір розділів, які описують фундаментальну підготовку системного адміністратора Linux Базового рівня.

  Курс призначений для менеджерів проектів (SCRUM Master), представників Замовника (Product Owner), учасників комманди проекту (Team), для розуміння взаємодії, і ролей, в середовищі активностей SCRUM.

  Стандарт ISO 27001 визначає інформаційну безпеку як: «збереження конфіденційності, цілісності та доступності інформації; крім того, можуть бути включені і інші властивості, такі як справжність, неможливість відмови від авторства, достовірність ».

  Конфіденційність - забезпечення доступності інформації тільки для тих, хто має відповідні повноваження (авторизовані користувачі);

  Цілісність - забезпечення точності і повноти інформації, а також методів її обробки;

  Доступність - забезпечення доступу до інформації авторизованим користувачам, коли це необхідно (на вимогу).

   

  Мета курсу- ознайомити учасників з вимогами до системи управління інформаційної безпеки (СУІБ) стандарту ISO 27001, позначити основні моменти впровадження СУІБ і подальшого аудиту.