Навчання для підлітків CyberCode

cybercodeМи вже давно працюємо з молоддю, що цікавиться кібербезпекою та ІТ технологіями і бачимо, що вік майбутнього спеціаліста з кібербезпеки зменшується («молодшає»).
Все більше підлітки 13-15 років засвоюють ту інформацію та навички, якими оволодівали студенти починаючи, принаймні, з 2-го курсу  технічних спеціальностей.

Тож ми вирішили надати більше можливостей для професійного росту та навчання для підлітків починаючи з 13 років, що прагнуть долучитися до кола спеціалістів з інформаційної безпеки та розвиватися у цьому напрямку.

Наші курси допоможуть не тільки отримати глибокі технічні навички з інформаційних технологій, а й отримати більше можливостей у майбутньому, розвиватися професійно та долучитися до вузького кола сертифікованих експертів з кібербезпеки, отримати ТОПову спеціальність ще у школі, або залишитися елітним хобі та поглибти знання, підтягнути технічну англійську мову, розширити кругозір та розуміння напрямку кібербезпеки.

Зараз саме той час, коли для підлітків відчинені ті двері, про які раніше вони навіть не знали.
Тож, загляньмо у них разом з нами, з нашою командою експертів, що постійно будуть контактувати протягом усього часу навчання.

Нами було розроблено трек навчання, що дозволить пройти цікавий путь від підлітка, якого зацікавила кібербезпека до сертифікованого спеціаліста з практичними навичками, що вже зможе приймати участь у проєктах з кібербезпеки.

Цей курс навчання призначений для підлітків 13-17 років з поглибленим вивченням предметів технічного циклу.
Ви оволодієте  знаннями, уміннями та компетентністю з основ кібербезпеки. Підготуєтесь до подальшого навчання на сертифікаційних курсах.

Загальний курс з мережевих технологій, що формує зання та практичні навички з побудови та проєктування захищених інформаційних мереж.
CND v2 призначений для всіх хто прагне розвивати свої подальші сертифікації та побудувати кар’єру в кібербезпеці.

Ще один крок до того, як стати етичним хакером.

 

Хто такий сертифікований етичний хакер?

Сертифікований етичний хакер - це фахівець, який, як правило, працює в середовищі червоних команд, орієнтований на атаки на комп’ютерні системи та отримання доступу до мереж, додатків, баз даних та інших важливих даних про захищені системи. CEH розуміє стратегії атаки, використання креативних векторів атак та імітує навички та креативність зловмисних хакерів. На відміну від зловмисних хакерів сертифіковані етичні хакери працюють з дозволу власників системи та вживають усіх запобіжних заходів для забезпечення конфіденційності результатів. Дослідники помилок - це досвідчені етичні хакери, які використовують свої навички атаки, щоб виявити вразливі місця в системах.