Навчання для корпоративних клієнтів | seg.com.ua - Cybersecurity сервіси та навчання у Киеві

Навчання для корпоративних клієнтів

Наша компанія надає професійні послуги навчання за напрямком кібербезпеки та ІТ технологій за програмами всесвітньо відомих компаній-розробників навчальних програм, таких як EC-Council, ISC2, ISACA, CompTIA, Mile2 та інші. Ми постійно розширюємо портфель своїх контрактів з міжнародними виробниками сертифіковних програм навчання.
Проводимо навчання, що готовить до подальшої сертифікації за напрямком ISO27001 Internal Auditor, Lead Auditor
З 2021 року  Security Expert Group набула статусу авторизованого Навчального центру компанії EC-Council.

EC-Council ATC Logo

 

 

Хто такий сертифікований етичний хакер?

Сертифікований етичний хакер - це фахівець, який, як правило, працює в середовищі червоних команд, орієнтований на атаки на комп’ютерні системи та отримання доступу до мереж, додатків, баз даних та інших важливих даних про захищені системи. CEH розуміє стратегії атаки, використання креативних векторів атак та імітує навички та креативність зловмисних хакерів. На відміну від зловмисних хакерів сертифіковані етичні хакери працюють з дозволу власників системи та вживають усіх запобіжних заходів для забезпечення конфіденційності результатів. Дослідники помилок - це досвідчені етичні хакери, які використовують свої навички атаки, щоб виявити вразливі місця в системах.

Хто такий інцидент хендлер?

Інцидент хендлер  - це фахівець, що обробляє та реагує на інциденти кібербезпеки.

 

Хто такий сертифікований SOC аналітик?
Програма навчання сертифікованого аналітика SOC (CSA) є першим кроком до приєднання до центру операційних безпеки (SOC). Програма призначена для поточних та перспективних аналітиків SOC рівня I та рівня II для досягнення кваліфікації початкового та середнього рівня.

Загальний курс з мережевих технологій, що формує зання та практичні навички з побудови та проєктування захищених інформаційних мереж.
CND v2 призначений для всіх хто прагне розвивати свої подальші сертифікації та побудувати кар’єру в кібербезпеці.

Кожен злочин залишає слід доказів.
І саме розслідувач інцидентів хакерських атак взмозі за зібраними цифровими доказами знайти зловмисника.

Ви  Cybersecurity  практик, любите цікаві виклики, живете на адреналіні від успішно проведених зламів, кайфуєте від змагань, прагнете постійних челенджів?
Тоді цей курс саме для ВАС!
Тільки практика впродовж курсу, екзамен - суцільне випробування впродовж 24 годин.

Це курс для ТОП-менеджменту інформаційної безпеки, що вже працюють або тільки починають свій кар'єрний розвиток у напрямку управління в сфері інформаційної безпеки.

Три базові курси з кібербезпеки, що нададуть необхідні базові знання у 3-ьох напрямках кібербезпеки.
Курс, що надає базові знання за трьома напрямками інформаційної безпеки - захист мереж, етичний хакінг, розслідування кібератак.

This course will prepare you for the CISM| Certified Information Security Manager certification exam using proven instructional design techniques and interactive activities.

Загальний курс для аудиторів інформаційної безпеки.

Загальний курс для менеджерів інформаційної безпеки

Загальний курс для ризик менеджерів

Курс для ТОП-менеджерів з інформаційної безпеки