Кіберполігон та навчальна платформа | seg.com.ua - Cybersecurity сервіси та навчання у Киеві

Кіберполігон та навчальна платформа

Кіберполігон та навчальна платформа

Кіберполігон CyberQ - навчання та відпрацювання сценаріїв атак на кіберполігоні.

AWARE - Антифішингова платформа.

Кіберполігон

Що таке полігон?

Кібердіапазони забезпечують контрольоване середовище для професіоналів для навчання, практики, змагання та оцінки рівня кваліфікації щодо реалістичних цільових мереж та інфраструктури, розгортаючи реальні атаки, навчаючи учасників реальним контрзаходам, необхідним для запобігання або реагування на ці атаки. Кіберполігон - це місце для відпрацювання нових навичок, удосконалення існуючих та досягнення успіху або невдачі без наслідків, що є невід’ємною частиною розвитку основних навичок та тактики кібербезпеки, які будуть використовуватися на роботі.

За допомогою передових технологій організації можуть швидко створювати, тиражувати та руйнувати одиничні цілі або складні мережі цілей за лічені хвилини, щоб надати реальний, практичний досвід для навчання, практики, змагання та оцінювання як в індивідуальному, так і в індивідуально-командному плані налаштування команди.

Кіберпрофесіонали, як окремо, так і в команді, можуть отримати глибший та швидший розвиток навичок завдяки системі постійного та захоплюючого досвіду навчання. Кіберполігони часто використовуються для змагань та кібер-тренувань, щоб забезпечити підготовленість команди, під час найму та найму, а також з метою оцінки розриву кваліфікації.

Платформа CyberQ - це система систем, призначена для вирішення найскладніших завдань створення цільового середовища, призначення вимірюваних прапорів та збору значущої аналітики під час взаємодії з системою, щоб допомогти вам з’ясувати ваші справжні можливості, напрямки вдосконалення, і ваш талант, який необхідно сформувати.

Підберіть свій індивідуальний план разом з нами.

 

CyberQ

Навчальна антифішингова платформа

Що таке Антифішингова платформа?

Це Веб-портал для перевірки схильності працівників до атак соціальної інженерії.
• Поточні можливості включають повністю автоматизовану наскрізну послугу симуляції фішингу, Vishing та SMShing, що надає клієнтам платформу для ініціювання кампаній для своїх працівників.
• Платформа фіксує відповіді та надає детальні звіти та тенденції (в режимі реального часу), які можна відстежувати за допомогою відділу користувача, представництва, офісу тощо.

Aware приносить організаціям платформу світового класу, щоб забезпечити надзвичайний навчальний вміст щодо підвищення рівня безпеки.
Aware LMS надає організаціям доступ до безлічі відео, інтерактивного вмісту щодо обізнаності з кібербезпеки та заздалегідь розроблених модулів на вибір. Ці тренінги:
- інтерактивний та гарантує, що учні отримують задоволення від навчання
досвід
- наявність декількох тем, що дозволяють кінцевому споживачеві вибрати a
- тема, яка відповідає темам у спосіб, який відповідає їхній внутрішній культурі.
- розроблена власноруч досвідченими дизайнерами, використовуючи найкращі практики для досягнення максимальної ефективності у зміні поведінки.

Типи та методологія моделювання фішингу

AWARE

AWARE - ключові особливості платформи

AWARE

Оберіть свій індивідуальний план разом з нами.