Академічне навчання SEG Academy | seg.com.ua - Cybersecurity сервіси та навчання у Киеві

Академічне навчання SEG Academy

SEG AcademyМи вже давно працюємо з молоддю та людьми, що планують змінити професію, що цікавиться кібербезпекою та ІТ технологіями і бачимо, що вік майбутнього спеціаліста з кібербезпеки зменшується («молодшає»).
Все більше підлітки 13-15 років засвоюють ту інформацію та навички, якими оволодівали студенти починаючи, принаймні, з 2-го курсу  технічних спеціальностей. Та бачимо, як старанно, іноді легко та природньо, а іноді через додаткові зусердя вже дорослі люди занурюються у майбутню ІТ/ІБ професію.

Тож ми вирішили надати більше можливостей для професійного росту та навчання для підлітків починаючи з 13 років та для людей, що планують змінити професію та прагнуть долучитися до кола спеціалістів з інформаційної безпеки та розвиватися у цьому напрямку.

Наші курси допоможуть не тільки отримати глибокі технічні навички з інформаційних технологій, а й отримати більше можливостей у майбутньому, розвиватися професійно та долучитися до вузького кола сертифікованих експертів з кібербезпеки, отримати ТОПову спеціальність ще у школі або вже у дорослому віці, або залишитися елітним хобі та поглибти знання, підтягнути технічну англійську мову, розширити кругозір та розуміння напрямку кібербезпеки.

Зараз саме той час, коли для підлітків  та дорослих, що входять в спеціальність, відчинені ті двері, про які раніше вони навіть не знали.
Тож, загляньмо у них разом з нами, з нашою командою експертів, що постійно будуть контактувати протягом усього часу навчання.

Нами було розроблено трек навчання, що дозволить пройти цікавий шлях від підлітка, якого зацікавила кібербезпека до сертифікованого спеціаліста з практичними навичками, що вже зможе приймати участь у проєктах з кібербезпеки. Також створили програми навчання, що допоможуть розвивати додаткові навички спеціалістів та допоможуть розвиватися у різних напрямках.

Цей курс навчання призначений для підлітків 13-17 років з поглибленим вивченням предметів технічного циклу.
Ви оволодієте  знаннями, уміннями та компетентністю з основ кібербезпеки. Підготуєтесь до подальшого навчання на сертифікаційних курсах.

Загальний курс з мережевих технологій, що формує зання та практичні навички з побудови та проєктування захищених інформаційних мереж.
CND v2 призначений для всіх хто прагне розвивати свої подальші сертифікації та побудувати кар’єру в кібербезпеці.

Ще один крок до того, як стати етичним хакером.

 

Ми навчимо Вас писати програми будь-якої складності на одній з найпрогресивніших мов

Хто такий сертифікований етичний хакер?

Сертифікований етичний хакер - це фахівець, який, як правило, працює в середовищі червоних команд, орієнтований на атаки на комп’ютерні системи та отримання доступу до мереж, додатків, баз даних та інших важливих даних про захищені системи. CEH розуміє стратегії атаки, використання креативних векторів атак та імітує навички та креативність зловмисних хакерів. На відміну від зловмисних хакерів сертифіковані етичні хакери працюють з дозволу власників системи та вживають усіх запобіжних заходів для забезпечення конфіденційності результатів. Дослідники помилок - це досвідчені етичні хакери, які використовують свої навички атаки, щоб виявити вразливі місця в системах.
 

Цікавить кібербезпека, але не знаєш чи буде це дійсно так цікаво, як здається?
Курс надає базові знання за трьома ОСНОВНИМИ напрямками кібербезпеки - захист мереж, етичний хакінг, розслідування кібератак.